Львівський онкоцентр передав автомобіль швидкої медичної допомоги військовослужбовцям Національної гвардії України
Про це повідомила прес-служба Львівського онкоцентру, пише Четверта студія.
Автомобіль Volkswagen Crafter 2010 року випуску передано у державну власність відповідно до рішення Львівської обласної ради.
Окрім цього, колектив онкоцентру долучився до укомплектування швидкої необхідними медичними препаратами та передав смаколики для українських захисників — як щирий знак підтримки та вдячності.
“Дякуємо за сприяння волонтеру Tomas Gauza та Львівській обласній раді”, – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону