У Львові відкрили набір для освітян та громадських активістів у проєкт «Майбутні змінотворці задля кращого клімату», який складатиметься з 6-денного онлайн-тренінгу та 3-денного дизайнатону. У межах навчання учасники покращать знання про сталий розвиток і освітні методики, а також розроблять власні екопрограми (поза)шкільної освіти. Найактивніші матимуть змогу відвідати у межах навчальної поїздки Берлін.
Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.
Проєкт відбудеться у два етапи.
Перший етап передбачає онлайн-навчання для 35 осіб протягом 12-13, 16-17 та 23-24 вересня. Учасники матимуть змогу покращити знання про зміну клімату та сталий розвиток, оволодіти новими освітніми методиками та креативними інструментами залучення молоді, розробити власні екологічні / кліматичні програми (поза)шкільної освіти для молоді віком 13-16 років.
Усі, хто успішно завершить проходження цього етапу, отримають сертифікатами та тематичні подарункові набори. Їх також запросять до участь у відборі на екологічний дизайнатон (воркшоп).
Другий етап передбачає участь у екологічному дизайнатоні 8 команд, до складу кожної з яких увійде 1 учасник онлайн-навчання та 3 школярів віком 13-16 років (тобто у складі команди має бути 1 дорослий та 3 підлітки). Дизайнатон відбудеться у Львові протягом 6-8 жовтня. Проїзд до/з Львова, проживання та харчування під час проведення дизайнатону покриватимуться за рахунок проєкту.
Програмою проєкту передбачатиметься ознайомлення із впровадженими у Львівській громаді екологічними проєктами, а також доопрацювання розроблених на попередньому етапі екологічних / кліматичних програм (поза)шкільної освіти. За результатами презентації розроблених програм буде визначено 4 особи, які матимуть змогу відвідати у межах навчальної поїздки Берлін в листопаді. Усі розроблені екологічні / кліматичні програми опублікують у тематичному посібнику.
До участі у проєкті запрошуються освітяни та активісти із західних областей України, у тому числі зі Львова та Львівської області.
Реєстрація за посиланням відкрита до 7 вересня включно.
Організаторами проєкту «Майбутні змінотворці задля кращого клімату» є громадська організація “Плато”. Проєкт фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини у рамках програми «Розширення співпраці з громадянським суспільством у країнах Східного партнерства».
Ні депутати Львівської міської ради, ні чиновники Садового не піднімали це питання
Не існує вищої цінності, ніж захист Батьківщини та свого народу