Львівська спортсменка здобула першу для збірної України медаль на чемпіонаті світу з карате
Львівська спортсменка здобула першу для збірної України медаль на чемпіонаті світу з карате.
Про це повідомили у прес-службі львівської міської ради 30 жовтня, пише Четверта студія.
Анна виступала у куміте (спаринг, іншими словами) у ваговій категорії до 47 кг (кадети), уточнили в міському управлінні спорту.
Медаль Анни є першою для України на чемпіонаті світу в Туреччині.
Додамо, що дівчина є вихованкою спортивного клубу «Юніон», і тренується під керівництвом Дениса Копитка.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону