Новини

Львівська міська рада розшукує водія автівки з номером ВС5582ВМ

Львів впроваджує європейські стандарти поводження ТПВ і закликає мешканців не викидати сміття у непризначених для цього місцях. Як повідомив заступник міського голови Львова з питань безпеки міста Сергій Бабак, Львівська міська рада розшукує водія автомобіля з номером ВС5582ВМ, який викинув старі шини біля підземного контейнерного майданчика для змішаних відходів на вул. Ранковій, 49. Старі шини можна безкоштовно здати на майданчиках для прийому великогабаритних та негабаритних відходів на вул. Жовківська, 18 та вул. Льва, 4а. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«З метою впровадження Європейських стандартів поводження з ТПВ, Львівська міська рада відкрила два майданчики для прийому великогабаритних та негабаритних відходів (вул. Жовківська, 18 та вул. Льва, 4а). На цих майданчиках мешканці Львова можуть безоплатно здати старі меблі, електроніку, шини, дрібне будівельне сміття тощо, які потім ЛКП «Львівспецкомунтранс» скерує на утилізацію.

Ми доклали великих зусиль, аби в місті замість відкритих майданчиків почали з’являтися сучасні майданчики з підземними контейнерами. Тому особливо прикро, коли дехто вважає, що загальні правила його не стосуються, і він може викидати відходи там, де йому заманеться.

Так, 23 вересня було відкрито новий майданчик з підземними контейнерами на вул. Ранковій. А вже 26 вересня відеокамери зафіксували, як водій машини викидає старі шини прямо біля підземних контейнерів.

Просимо всіх, хто впізнав водія машини ВС5582ВМ, або випадково його побачить, передати, що на нього чекають у департаменті з питань поводження з відходами на вул. Жовківській, 18 (тел. 297−55−49). Готові надати водієві персональну консультацію щодо правил поводження з відходами у місті Львові”, — повідомив Сергій Бабак.

Нагадаємо, 23 вересня на вул. Ранкова, 49 відкрили підземний контейнерний майданчик, де розмістили 4 контейнери для змішаних відходів — по 1,1 м³ кожен. Поряд також стоять контейнери закритого типу — так званих «дзвіночків» для збору пластику та скла.

Натомість, на вул. Князя Лева, 4а (вул. Льва) відкрили вже другий у місті майданчик для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів. Тут львів’яни мають змогу безкоштовно здати деревину (старі меблі, вікна, двері), побутову техніку (холодильники, телевізори, пральні машини), шини, скло, папір, метал, а також дрібні будівельні відходи.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

Galychyna Fashion Expo 2026: прямі постачальники, нові колекції та 8000 м² експозиції

Для власника магазину важливо не просто знайти товар

3 години тому

У Львові на Підвальній знесуть пластикові вікна

Суд зобов'язав власницю квартири в історичному ареалі Львова замінити пластикові вікна й двері на автентичні…

14 години тому

У Львові в автомобілі Mini Cooper застрелився чоловік 1988 року народження

Правоохоронці встановлюють усі обставини події. Попередньо розглядається версія самогубства. Тривають необхідні слідчі дії

21 годину тому

У Львові виник скандал через інсталяцію про зниклих безвісти

Кожен номер відповідає окремому військовому, чия доля досі залишається невідомою, а сам листок є символом…

21 годину тому

У Львові відкриють простір пам’яті Ірини Фаріон

з меморіальною стелою

21 годину тому

У Львові на ремонт закриють ще одну вулицю

З понеділка на ремонт закриють частину вул. Кубійовича — від вул. Снопківської до пл. Вишиваного

22 години тому