Новини

Львівщина отримала бюджет на 2025 рік

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький затвердив головний фінансовий документ Львівщини на наступний рік.

Про це пише Четверта студія.

У 2025 році обласний бюджет становитиме 6,8 мільярдів гривень, що на 10,7% більше, ніж те, з чим ми починали поточний рік.

Головні джерела надходжень – це податки і платежі (5,37 млрд), дотації з державного бюджету (0,77 млрд) та власні надходження бюджетних установ (0,52 млрд).

Ключові напрями, на які скеруємо кошти:

▪️ Освіта та підтримка молоді – понад третина бюджету. Це гроші на якісну освіту для дітей та молоді, а також розвиток освітніх закладів.

▪️Соціальна сфера – 21%. Насамперед – соціальний захист найбільш вразливих верств населення.

▪️ Охорона здоров’я – 14%. Особливу увагу приділимо модернізації лікарень та підтримці наших медиків, які щодня роблять титанічну роботу заради збереження здоров’я нації.

▪️Допомога в умовах війни – 9%. Цей пункт охоплює фінансування для ветеранів, переселенців, а також втілення ініціатив, спрямованих на безпеку.

▪️ Регіональний розвиток – 7%.

“Докладніше зупинюся на найважливішому пункті – видатки, пов’язані з війною. На них заклали 635 мільйонів гривень, з яких 400 – фінансування комплексної програми «Безпечна Львівщина». Плануємо впродовж року збільшувати цей фінансовий ресурс, аби вчасно і в повному обсязі закривати всі запити наших оборонців. Понад 50 мільйонів – соціальна підтримка ветеранів. 22 мільйони –підтримка бізнесу ветеранів. 63 мільйони – відновлення Захисників та Захисниць.15 мільйонів гривень – придбання житла для військовослужбовців.

Окремо хочу подякувати підприємцям і усім людям на Львівщині, які чесно сплачують податки. Завдяки вам ми зможемо придбати житла для військових та їхніх сімей.

Більше ветеранів, яким ми завдячуємо всім, пройдуть якісну реабілітацію та абілітацію, отримають шанс започаткувати власну справу. Це солідарність та підтримка для людей, які втратили все і знайшли прихисток у нашій області.

Це модернізація лікарень та якісна освіта для наших дітей – те, про що обов’язково маємо дбати щодня, аби Україна була сильною державою на світовій арені.

Це ще один важливий крок до того, щоб наша область залишалася безпечною, сучасною та комфортною для всіх, хто у ній живе. Дякую за вашу відповідальність та довіру”, – йдеться у повідомленні Максима Козицького.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

У Львові під час руху загорілася вантажівка

рятувальники врятували автомобіль

1 годину тому

Наталія Валевська довела до сліз новою прем’єрою

“Причал” зворушує до мурах

13 години тому

NASTYA SEMCHUK підкорила публіку на фестивалі MAX BARSKIH у Львові

Участь у фестивалі стала для артистки ще одним важливим кроком у кар’єрі та можливістю представити…

15 години тому

Елайнери або брекети: що ефективніше і комфортніше для вирівнювання зубів

Елайнери чи брекети — що краще для вирівнювання зубів? Порівнюємо ефективність, комфорт, естетику, догляд і…

16 години тому

Зі Львова для військових передали 10 сучасних систем звʼязку для FPV-дронів

Кожен передавач – це ще одна можливість знешкодити ворожі цілі

1 день тому