Фото: Радіо ТРЕК
В Україні Київ і ще 17 регіонів не готові до послаблення протиепідеміологічних заходів.
Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я, пише “Четверта студія” з посиланням на “Прямий”.
Відомство повідомляє, що послабити карантин поки не готові місто київ та 17 областей: Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська та Чернівецька.
МОЗ попереджає, що регіоном із значним поширенням COVID-19 вважають той, в якому є хоча б одна із таких ознак:
– завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить понад 50%;
– середня кількість тестувань методом ПЛР та ІФА менша за 24 на 100 000 населення протягом останніх семи днів;
– коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить понад 11%;
– показник зростання кількості випадків COVID-19 становить понад 10%.
Рівень епідемічної небезпеки може змінюватися для всієї території регіону чи окремих його частин.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону