Фото ілюстративне. Джерело: : "НЕО Радіо"
У п’ятницю, 1 травня, в Івано-Франківську медики, які працювали з хворими Covid-19, вийшли на акцію протесту через те, що не отримали обіцяних урядом надбавок до зарплат.
Як пише “Четверта студія” з посиланням на “Прямий”, про це у Telegram повідомляє канал “Врачеватель”.
“Акцію протесту сьогодні влаштували медики з Івано-Франківську, які, працюючи з хворими Covid-19, так і не отримали обіцяні надбавки! Глава профспілкового комітету Івано-Франківської станції швидкої медичної допомоги Богдан Венніков зазначив, що середня зарплата у водія “швидкої” становить близько 4 тисяч гривень, молодий лікар (після закінчення медуніверситету) отримує приблизно 5 тисяч разом з податками. Це принизливо, коли люди, пройшовши таке довге і складне навчання в вузах, відпрацювавши вже довгі роки – отримують копійки в нашій країні! Варто брати приклад у цих людей і підключати до цієї акції всі регіони нашої країни”, – написали на каналі.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною