Новини

Леся Кобецька очолила Третє медичне об’єднання Львова

Леся Кобецька стала генеральною директоркою Львівського територіального медичного об’єднання акушерства та гінекології. Сьогодні її представили колективу медичного об’єднання, у яке входить пологовий клінічний будинок № 1 (на вул. Мечникова) та пологове відділення 3-ї міської лікарні (на вул. Рапопорта).

Про це повідомяє Львівська міська рада, пише «Четверта студія».

«Пані Лесі спільно з великою командою і підтримкою колег-депутатів та експертів вдалось здійснити минулоріч медичну реформу. Завдяки цьому було утворено три територіальні медичні об’єднання. Також було реформовано саме управління охорони здоров’я.

Сьогодні для неї та команди третього ТМО – новий виклик. Материнство та дитинство – важливі пріоритети», – зазначив Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Виконувати обов’язки керівника управління охорони здоров’я Львівської міської ради буде Ірина Хрущ, яка досі була заступницею керівника управління.

Нагадаємо, у Львові функціонують три територіальні медичні об’єднання. Генеральним директором Першого ТМО є Олег Самчук, а обов’язки директора Другого ТМО виконує Андрій Миськів.

 

Коментарі

Кенцало Юра

Share
Published by
Кенцало Юра

Recent Posts

Мешканця Рівненщини ув’язнили за крадіжку 15 піц із популярної мережі у Львові

Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…

2 дні тому

Качинський розкритикував Садового

заявив, що поверне Україні орден

2 дні тому

У Львові перенесли судове засідання у справі Фаріон

У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…

2 дні тому

У Львові виник скандал навколо реконструкції Снопківського парку

активісти заявляють про ризики забудови

2 дні тому

На Краковці накопичується кількість автомобілів

До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону

2 дні тому