Банківські картки — вони замінили майже всі фінанси в гаманці та активно використовуються в усіх регіонах України. В окремих ситуаціях користуватися ними незручно. Мова йде про регулярні перекази, за які банк бере високий відсоток, інші фінансові операції. Що робити в цьому разі — вибір доволі простий та очевидний, варто завести електронний гаманець. Багато хто вже оцінив його переваги, багато людей — тільки придивляються до можливих варіантів. Саме час зробити огляд кращих електронних гаманців, які підійдуть українцям в 2023 році.
Що таке електронний гаманець?
Електронним гаманцем прийнято називати платіжний інструмент, де можна зберігати віртуальні кошти. Це дуже вигідно, коли людина грає в Vip Casino, може швидко поповнювати депозит, виводити кошти. Є ряд електронних гаманців, де можна також випустити віртуальну карту. Такий фінансовий інструмент стає в пригоді тим, хто регулярно переказує кошти в інші країни та не хоче переплачувати банківські відсотки.
Електронний гаманець має ряд переваг:
- Швидка, проста реєстрація.
- Швидкі платежі без необхідності заповнювати масу реквізитів.
- Безкоштовне клієнтське обслуговування.
- Анонімність проведених операцій.
- Низька комісія.
- Великий вибір валют для переказу.
- Вигідний курс переказу.
При реєстрації такого фінансового інструменту зауважте, що має він і ряд недоліків:
- Довготривалість проведення переказів за межами системи. Користувач може ознайомитися з умовами та строком виконання операції.
- Обмеження в сумі для неверифікованих користувачів. Якщо в планах проводити через гаманець великі суми грошей, потрібно буде пройти верифікацію, підтвердити особистість, надати скан документів.
- Можливість блокування гаманця за порушення внутрішніх правил системи. Перед початком роботи вивчить правила сервісу, всі обмеження. Якщо модератор запідозрив користувача в шахрайських діях — гаманець може бути заблоковано.
Залишається також ризик шахрайського злому гаманця. Особливо це актуально в тих випадках, коли користувач загубив телефон з відкритим профілем та доступом до рахунку.
Різновиди гаманців та кращі з кращих
Електронні гаманці представлені в великій кількості на ринку цифрових фінансових технологій. Вони розділені за призначенням та походженням. Є гаманці для:
- Криптовалюти.
- Ігрових сервісів.
- Здійснення покупок в магазині окремого бренду.
- Роботи в міжнародній платіжній системі.
- Розрахунку з мобільними операторами.
- Банків, вони випускають віртуальні картки для користувачів.
Якщо оцінювати український ринок електронних гаманців, то найбільшою популярність користується:
- Paysera — він відноситься до платіжної системи Європи. Користувачі мають у вільному доступі більше 30 валют. На сервісі просто зареєструватися та можна одразу почати активну роботу з переказами коштів. Процедура верифікації займає декілька хвилин.
- Payoneer. Через цей гаманець отримують кошти користувачі, які працюють з компаніями США, Європи. На сервіси можна відкрити рахунок за декілька хвилин та використовувати 4 основні валюти. Розрахунки можливі в доларах та євро, японських ієнах, британських футах. За бажанням користувач додатково випускає картку. Вона може бути віртуальною, фізичною.
- Global24 — цей електронний гаманець розробила та запустила українська платіжна система GlobalMoney. Користувач для реєстрації вводить адресу електронної пошти, номер телефону. Гаманець дає можливість працювати з криптовалютою, швидко та вигідно обмінювати її, виводити на картку.
- PayPal — це відомий електронний гаманець, який активно використовують в світі для швидких, безпечних переказів. Гривні поки немає в переліку доступних валют. Працювати можна з євро, доларами і виводити їх в гривнях на банківські картки.
Електронні гаманці — швидкий, надійний, безпечний способі отримати, переказати, обміняти кошти. Обирайте кращих та не хвилюйтеся за свої фінансові операції.
Коментарі