Новини

Команда з Львівщини виборола бронзу на чемпіонаті України з настільного тенісу

Вчора, 26 березня, у Києві, завершився чемпіонат України з настільного тенісу серед дорослих.

Про це пише Четверта студія з посиланням на ЛОВА.

Бронзову нагороду у командному розряді серед чоловіків вибороли представники Львівщини Олександр Дідух, Віктор Дідух, Богдан Когут, Олег Біндас, Вадим Солтис. Боротьба була дуже напруженою, адже у турнірі взяли участь 17 команд.

У другий день чемпіонату України відбулося визначення призерів у парах чоловіків. Також провели відбір до основної сітки індивідуального розряду серед чоловіків та жінок. Тут з Львівщини перемогу здобули Олександр Дідух у тандемі з Кирилом Юрченком з Уманя. Вони вибороли бронзові нагороди.

Ще одну срібну медаль, Олександр Дідух здобув в міксті, спільно з киянкою Аліною Видрученко, поступившись у фіналі парі з Чернігова та Києва.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик
Tags: теніс

Recent Posts

На Львівщині можна перетнути кордон за 40 хвилин

8 000 доларів США і перетин кордону за 40 хв: на Львівщині викрито чергового організатора…

23 хв. тому

Стан доріг Садового у Львові (ФОТО)

Мережу рвуть фото стану доріг у спальному районі Львова

54 хв. тому

У Львові побудують 53 квартири для молоді

Подробиці невідомі

1 годину тому

Кордон з Польщею радять перетинати у ранкові або пізні вечірні години

До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону

10 години тому