Фото 4studio
Кількість нових випадків коронавірусу у Львівській області збільшилась через те, що провели більшу кількість тестів.
Про це на брифінгу повідомила лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко, пише Четверта студія.
Як повідомила Тімко, вперше за добу у області проведено 640 ПЛР-досліджень.
“Відсоток виявлених не змінився у області”, – наголосила Тімко.
Мешканців області і надалі закликають носити маски і рукавички, мити руки і дотримуватись соціальної дистанції.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною