Декілька хвилин тому на засіданні Кабміну прийняли дуже важливе рішення щодо спрощення ввезення гуманітарної допомоги з-за кордону.
Про це повідомила віце-прем’єр Ірина Верещук, пише Четверта студія.
Від завтрашнього дня потрібна лише декларація на самій митниці.
Більше ніяких бюрократичних затримок або запобіжників, тільки декларування на митниці. Вписали, що везете, та їдете, допомагаєте людям.
«Дякую членам Уряду за конструктивне рішення, а волонтерам і нашим західним партнерам – за підтримку. Працюємо. Перемога буде за нами!», – повідомила Верещук.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною