У Львові патрульна поліція паркується із порушення правил дорожнього руху, фото Станіслав Безушко
Громадський активіст показав нікчемність роботи патрульної поліції у Львові.
Про це пише Четверта студія з посиланням на допис у Фейсбуці громадського активіста Святослава Літинського.
Літинський опублікував продовження історії про паркування біля адміністративної будівлі поліції Львівської області.
“Поліція спробувала за допомогою патрульної поліції Львівської області оштрафувати мене за порушення ПДР. Стоянку на місці фішечок. Скільки я заплатив штрафу – можна побачити у відео
Якщо немає настрою дивуватися та сміятися – тоді в останніх 30 секундах весь підсумок”, – йдеться у повідомленні.
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії