Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Фото: Depo.ua
“Я вже підписав відповідну постанову уряду і можу сказати, що вже в січні всі українські вчителі у школі отримають підвищену заробітну плату ще на 25%. В 2017 році це було підвищення на 50%, а це буде ще плюс 25%”, – сказав Гройсман.
Таке підвищення включає збільшення зарплати для всіх бюджетників на 10,1%, додаткового збільшення посадового окладу вчителів на 10% та підвищення мінімального порогу надбавки за престижність до 5%, а максимального – до 30%.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону