Для забезпечення сумісності розробники мають використовувати найбільш нові і свіжі API для отримання будь-якої інформації, а також піддавати своє програмне забезпечення тестуванню на найновіших збірках ОС, навіть якщо під їх управлінням працює менше 1% від загального числа пристроїв у світі.
Прес-служба Google стверджує, що компанія керується хорошими намірами. Примус розробників до використання останніх технологій і стандартів позитивно позначиться на якості їх програмного забезпечення, а також гарантує швидку і стабільну роботу на всіх сучасних Android-смартфонах. У тому випадку, якщо якісь девелопери відмовляться виконувати нові вимоги, то їх нові програми і ігри не потраплять в магазин Google Play вже з 1 січня 2018 року.
Якщо ж у розробника вже є якийсь додаток, але він використовує старі API і рішення, націлені на застарілі збірки Android, то Google дає йому термін до 1 листопада 2018 року. Після цієї дати всі оновлення для програмного забезпечення мають бути написані з прицілом на новітні версії ОС. Очевидно, що такі заходи призведуть до того, що мільйони програм взагалі перестануть оновлюватися, так як деякі додатки через нові правила доведеться переписувати практично з нуля, чого багато хто робити просто не буде.
Також ходять чутки, що вже в 2019 році компанія Google почне видаляти з магазину додатків Google Play всі програми та ігри, які мають 32-бітною архітектурою і все те програмне забезпечення, яке некоректно працює на нових версіях Android через використання застарілих рішень. Все це потрібно для того, щоб володарі смартфонів і планшетів могли користуватися якісним програмним забезпеченням, яке має достатню безпеку.
Ні депутати Львівської міської ради, ні чиновники Садового не піднімали це питання
Не існує вищої цінності, ніж захист Батьківщини та свого народу