Олексій Гончарук Фото: ФБ
Екс-прем’єр-міністр Олексій Гончарук назвав звільнення Нефьодова “черговою помилкою влади”.
Як пише Четверта студія, про це Гончарук написав у Фейсбуці.
“Звільнення Max Nefyodov, Сергій Верланов, Роберта Зелді, Дениса Шендрика, Sergiy Petukhov та Дмитра Венцковського з їхніх посад — це продовження зачистки антикорупціонерів з Уряду. Це чергова помилка влади і дуже погана новина для бізнес-клімату й України в цілому. Попри величезний супротив та постійні інформаційні атаки за досить короткий період їм вдалось показати серйозні результати у своїх сферах. Це початок «нової» кадрової політики. Сподіваюсь, що вона буде в інтересах України, а не заради окремих українців”, – написав Гончарук.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною