Голуби на карантині окупували гуртожиток та вивели пташенят на ліжку студента (ФОТО)

Новини 16 Травня, 2020 733

Фото: соцмережі

В Україні на карантин через коронавірус закрили не лише громадські місця, підприємства, метро та ринки, але й навчальні заклади. 

Як пише «Четверта студія» з посиланням на  u-news, студенти змушені були залишити гуртожитки та роз’їхалися по домівках. При цьому дехто, мабуть, дуже поспішав, коли збирався додому, та забув зачинити вікно в кімнаті. Так сталося зі столичним студентом, кімната якого стала затишним помешканням для голубів. Фото окупованого пернатими загарбниками приміщення опублікували у соцмережах.

На оприлюднених кадрах – розташована на верхньому поверсі студентська кімната, рясно всіяна голуб’ячим послідом. Птахам у кімнаті цілком зручно – вони особливо «відмітили» клавіатуру комп’ютера горе-студента, – мабуть, в ній було багато крихт.

Крім того, користуючись відсутністю двоногих господарів, голуби влаштували гніздечко просто на ліжку студента та встигли вивести на ньому пташенят. До речі, голуб’ята вже досить дорослі, і незабаром зможуть власними силами полишити кімнату гостинного до них гуртожитку.

Поки не відомо, чи знає сам власник помешкання, що відбувається в кімнаті за його відсутності.

 

Фото: соцмережі

Коментарі

Позначки: , , , , , ,