Орест Чемерис. Фото: Леополіс.
Львівська область першою в Україні почала експрес-тестування на коронавірус.
Про це під час сесії обласної ради повідомив директор департаменту ОЗ Львівської ОДА Орест Чемерис, пише Четверта студія.
Він наголосив, що це пов’язано із поверненням багатьох українців з-за кордону.
Чемерис також повідомив, що у лікарнях другої черги у Стрию, Стебнику, Сокалі та Кам’янці-Бузькій уже перебувають пацієнти із коронавірусом.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації