Новини

“Галицькі Леви” стали бронзовими призерами чемпіонату України (ФОТО)

Новояворівські хокеїсти 2009 року народження «ДЮСШ ЗВС-Галицькі Леви» стали бронзовими призерами чемпіонату України у своїй віковій категорії.

Про це повідомляє Новояворівська міська рада, пише “Четверта студія”.

За найвищі місця змагалися 10 команд з усіх куточків України. Такий результат керівництво клубу оцінює як дуже і дуже успішний.

«Ми відчуваємо велику радість і гордість за наших переможців! Новояворівська міська рада підтримує хокей і, як бачимо, недаремно, адже завжди маємо високі здобутки. Плануємо й надалі долучатися і сприяти розвитку цього виду спорту в нашій громаді», – зауважив міський голова Володимир Мацелюх.

«Нам складно змагатися з містами-мільйонниками, – каже Микола Романюк. – президент ХК «Галицькі Леви» та Федерації хокею України у Львівській області. – Мова йде про серйозні хокейні школи України. Для прикладу, команда з Києва не потрапила на п’єдестал пошани, а нам це вдалося. Зважаючи на це, бронзові медалі команди U-12 ми розцінюємо як дуже хороший результат. Особливо приємно те, що наш вихованець Богдан Пацеляк став найкращим бомбардиром свого дивізіону».

Задоволений виступом команди ДЮСШ ЗВС «Галицькі Леви» і головний тренер клубу Михайло Чіканцев.

«Кожного року наші команди стають одними з кращих в Україні, – каже Михайло Чіканцев. – Наша школа існує уже 11 років і кожного року має певні досягнення. Для прикладу, минулого року команда U-12 також була на 3-ому місці в турнірній таблиці, однак чемпіонат не дограли через пандемію. Цього року відбувся уже повноцінний чемпіонат і ми дуже задоволені його результатом. Звичайно, в більших містах значно більший вибір дітей і більша конкуренція. Однак наші хлопці сильні своїм характером та згуртованістю. Думаю, при певному збігу обставин ми б могли поборотися і за медалі іншої проби, однак для цього банально забракло фарту».

"Галицькі Леви" стали бронзовими призерами чемпіонату України Фото: Новояворівська міськрада