Дзвенислава Черник – чемпіонка Європи зі стрільби з лука

Новини 27 Лютого, 2024 72

У Хорватії Дзвенислава стала дворазовою чемпіонкою Європи в особистих змаганнях і в командних

Львів’янка Дзвенислава Черник у фіналі особистих змагань серед юніорок перемогла суперницю зі Словаччини Зану Пінтарік з рахунком 6:5.
Змагання проходять у хорватському місті Вараждин.

Це друга золота медаль львів’янки. Напередодні 18-річна дівчина у складі збірної України здобула «золото» чемпіонату континенту в командній першості серед юніорок.

Дзвенислава Черник – вихованка КЗ ЛОР Школа вищої спортивної майстерності, підопічна тренерів Марії Гавелко та Назара Кузика.

Відзначимо, що в Хорватії Дзвенислава стала дворазовою чемпіонкою Європи в особистих змаганнях і в командних. Вона повторила своє досягнення дворічної давності на чемпіонаті Європи-2022 в Словенії.

Нагадаємо, що спортсмени Львівщини показали ще й чудові результати у командних змаганнях континентальної першості:

Соломія Гнип перемогла у командних змаганнях зі стрільби з олімпійського лука в категорії “жінки”.

Черник Дзвенислава виборола золото в командних змаганнях серед юніорок (олімпійський лук).

Костянтин Ваксман та Олег Драбік посіли друге місце у командних змаганнях зі стрільби з олімпійського лука.

Карпенко Святослав – бронзовий призер у командних змаганнях серед юніорів в дисципліні “блочний лук”.