Двоє боксерів Львівщини вибороли нагороди на чемпіонаті Європи

Новини 02 Серпня, 2023 127

30 липня, у Румунії завершився чемпіонат Європи з боксу серед юніорів та юніорок.

Про це пише Четверта студія з посиланням на ЛОВА.

Там національна збірна команда України здобула 17 медалей різного гатунку. У загальнокомандному заліку українські боксери посіли перше місце.

Нагороди у складі збірної для України виборювали і представники Львівщини:

🥊Віце-чемпіонкою змагань у своїй ваговій категорії стала Кіра Макогоненко, яка також виступає за Харківську область. В нашому регіоні спортсменка тренується з початку повномасштабного вторгнення.

Владислав Железнов став третім у своїй ваговій категорії. Навчається хлопець у Львівському фаховому коледжі спорту.

За медалі на змаганнях на спортсменів чекають премія від управління молоді та спорту Львівської ОВА – 15 тисяч гривень для Каріни та 24 тисячі для Владислава. Грошові нагороди отримають і їхні тренери.