До нацполіції Львівщини надійшло 37 повідомлень про порушення виборчого законодавства.
Про це під час марафону у Галінфо повідомив начальник ГУ НП у Львівській області Валерій Середа.
«Станом на 15:00 надійшло 37 повідомлень на 7 дільниць Львівщини. Загалом це технічні порушення пов‘язвні їх несвоєчасним відкриттям дільниць. На жаль, маємо випадки, коли члени виборчої комісії з‘являлись у дільницях у нетвирезому стані. Для забезпечення порядку, на дільницях області присутні працівники поліції, ДСНС та патрульної поліції.».- додав Середа.
Валерій Середа наголосив, що ГУ НП у Львівській області готове до повідомлень про випадки замінування: «Створено 12 вибухотехнічних груп»,- наголосив Середа.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону