До львівських лікарень евакуювали поранених з Дніпра (ФОТО, ВІДЕО)

Новини 21 Травня, 2022 528
До львівських лікарень евакуювали поранених з Дніпра

До львівських лікарень евакуювали поранених з Дніпра

Наймолодшому пацієнту – 30 років, а найстаршому – 89

20 поранених з Дніпропетровської і Донецької областей доправили до Першого медоб‘єднання Львова спеціальним медичним потягом. Більшість – у стані середньої важкості після мінно-вибухових травм, п‘ятеро – у важкому стані.

Про це повідомляє Львівська міська рада, пише “Четверта студія”.

«До нашого медичного об’єднання госпіталізовано 20 пацієнтів, з яких 5 – у важкому стані, інші в стані середньої важкості. Цього разу – всі дорослі, дітей немає», – розповів Андрій Лаврик, заступник директора з хірургічної роботи лікарні швидкої допомоги.

Постраждалі, яких доправили до Львова, мають різні ушкодження внаслідок мінно-вибухової травми, закриті черепно-мозкові травми, осколкові поранення органів черевної порожнини, а також травматичні ампутації кінцівок.

Наймолодшому пацієнту – 30 років, а найстаршому – 89. Усі вже отримують необхідне лікування у хірургічному, травматологічному та терапевтичному стаціонарах лікарень.

До слова, за час війни до лікарень Львова евакуювали понад дві тисячі поранених з різних міст України, які постійно обстрілюють російські окупанти. Медичні спецпотяги супроводжують Лікарі без кордонів/Médecins Sans Frontières.

«Завдяки роботі таких евакуаційних потягів, пацієнти мають змогу отримати якісну медичну допомогу в закладах, віддалених від прифронтової зони», – наголошують лікарі.

Коментарі

Позначки: , ,