Діти з деокупованих міст виступили у Львові з цирковим шоу для дітей захисників

Новини 01 Червня, 2023 222

Циркову виставу «Здійснити мрію – повернути вкрадене дитинство» провели у Львівському цирку до Міжнародного дня захисту дітей.

Про це пише Четверта студія з посиланням на ЛОВА.

У залі – близько 800 дітей українських захисників та захисниць Львівської області. На сцені – понад 200 артистів циркових студій зі всієї України. 

Цей захід – підтримка для дітей, які втратили своїх батьків на війні та тих, чиї батьки досі перебувають на фронті або ж зникли безвісти. Наймолодшим глядачам по 5 років, а найстаршим – 14. 

«Для Львівщини велика честь приймати таких талановитих дітей, завдяки яким у сотень глядачів залу Львівського цирку на обличчі усмішка. Дитинство повинно бути щасливим попри всі спроби нашого ворога забрати його в українських дітей. Збройні Сили України – це хлопці та дівчата, які подарували нам сьогодні можливість організувати таке свято, подбавши про дітей. Нехай усі сини та доньки дочекаються своїх рідних, аби мати змогу разом відвідати цирк: чи тут, на Львівщині, чи в будь-якому куточку нашої вільної України», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. 

У програмі заходу: повітряні гімнасти, акробати, танцюристи, вокалісти. 

Захід організували – благодійне товариство «Мій тато захищає Україну», громадська організація «Яскрава країна» та Львівська ОВА.

Шоу, які представили сьогодні у Львові, планують показати також у різних містах Європи.

Коментарі

Позначки: ,