Новини

Депутати Львівської міськради виступлять на захист Томосу

Депутати Львівської міської ради сьогодні, 19 червня, під час позачергового пленарного засідання приймуть звернення до керівництва держави щодо захисту отримання Томосу.

Про це під час сесїї повідомив мер Львова Андрій Садовий, пише Четверта студія.

Садовий зазначив, що вчора спочатку не зрозумів повідомлення про те, що порушена кримінальна справа щодо Томосу, “а потім почитав звернення скандального Добкіна із цього питання”.

“Томос – це наша історія і ми маємо чітко стати на його захист. Руки геть від Томосу. Ми мусимо чітко висловити свою позицію”, – сказав мер Львова.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

На Львівщині прогнозують аномальну спеку до +40°

Через тривалий антициклон та гарячі повітряні маси з Європи стовпчики термометрів вдень піднімуться до 35–38°

19 хв. тому

З полону повернувся захисник із Шептицького (ФОТО)

У червні 2022 року під час боїв поблизу Новоіванівки на Луганщині він потрапив у ворожу…

1 годину тому