Мер Львова Андрій Садовий наклав вето на ухвалу про паркінг на Міцкевича
Про це мер повідомив у своїй заяві, інформує Четверта студія.
“Почитав фейсбук, поговорив з депутатами.
Не побачили належної реакції від інвестора, який отримав можливість збудувати підземний паркінг на площі Міцкевича.
Тому прийняли спільне рішення накласти вето на ухвалу, яка стала скандальною через те, що великий бізнес не може якісно й зрозуміло пояснити, як вони будуватимуть цю парковку.
Пропоную провести відкриту публічну презентацію з поясненнями та відповідями на питання, які ставить громадськість.
Дякую за увагу до цієї теми. Це ще один доказ, що громадянське суспільство у Львові — не пустий звук”, – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону