Дебати у Львові обов’язково мають відбутися, але згідно із законом, – Синютка

Новини 03 Листопада, 2020 963

Кандидат на голову Львівської ОТГ Олег Синютка отримав запрошення від телеканалу «UA: Львів» взяти участь у передвиборчих теледебатах.

Про це Олег Синютка написав у листі до редакції львівської регіональної дирекції  АТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України”, пише “Четверта студія”.

За словами політика, до дискусії він готовий, але виключно на умовах, прописаних у законі.

Як зазначив Олег Синютка, пропозиція телеканалу «UA: Львів» та описаний у ній формат телепередачі, не відповідають вимогам статті 49 Виборчого кодексу України. Відтак проведення дебатів у такому форматі є прямим порушенням закону.

«Як громадянин України та народний депутат, я не можу дозволити діяльність, що суперечить чинному законодавству. Я буду радий, коли ви приведете формат дебатів та вашої пропозиції у відповідність до вимог Виборчого кодексу. І радо стану учасником проєкту «Виборчий округ. Дебати», – написав Олег Синютка.

Кандидат попросив розглянути його пропозицію, щодо проведення дебатів згідно з вимогами виборчого законодавства та організувати дебати у співпраці з іншими телерадіокомпаніями, задля сприяння процесу ознайомлення мешканців Львова з його програмою та баченням розвитку міста.

Нагадаємо, що у  Львові другий тур місцевих виборів відбудеться у неділю, 22 листопада. За посаду Голови Львівської ОТГ змагатимуться Олег Синютка та Андрій Садовий

Коментарі

Позначки: , , ,