17 вересня під час робочого візиту до Львова президента України Володимира Зеленського пікетувало одразу декілька груп протестувальників.
Так, поблизу Митрополичих садів, де Зеленський представив свою команду на місцевих виборах та стратегію розвитку Львівщини його пікетували представники партій “Демократична сокира”, “Європейська солідарність”, ГО “Справа громад” та небайдужі активісти. Про це передає Uazmi, пише Четверта студія з посиланням на bn24.biz.ua.
“Біля Будинку вчених ми намагалися вручити Зеленському імпровізований квиток на поїзд до Ростова. За нами ходили якісь люди в цивільному. Пильнували нас. Один тітушка намагався вирвати плакат. Поліція його чомусь не затримала. Навпроти мене став поліцейський і каже — відійдіть, дотримуйтесь дистанції, у нас карантин! Але ж я стояла на місці, він сам підійшов. Схоже Зеленському намагаються створити теплу ванну — роблять все, лиш би він не бачив невдоволення народу”, – каже активістка Христина Груник.
Під час відвідин президентом ІТ-центру SoftServe на протест вийшли представники малого бізнесу, які хотіли підтримки у спрощенні системи оподаткування та скасуванні касових апаратів для ФОП. По закінченню візиту гарант підійшов до них і пообіцяв дати доручення розібрати ініціативи підприємців.
Також анонсувалася участь Володимира Зеленського в політичному ток-шоу “Говорить великий Львів”. Під телестудію підійшло декілька активістів — переважно жінок. Вони тримали плакат “Вова ###дуй до Ростова”, а також імпровізований квиток на потяг “Україна-Ростов” в одну сторону.
Спершу представники Управління державної охорони просили дівчат відійти від телестудії на інший бік вулиці. Активістки відмовились, та їм не перешкоджали стояти біля входу.
“Посилались на Закон “Про державну охорону органів державної влади та посадових осіб”, мовляв можуть вимагати у нас знаходитись на визначених місцях або покинути це місце. Ми вийшли на мирну акцію протесту, ми не є небезпечні, зброї не маємо. Хотіли запитати президента чому він так не любить нашу армію”, – каже активістка ГО “Справа громад” Оксана Голяк.
Оскільки президент довго не з’являвся активісти згодом пішли.