Через пожежу з геріатричного пансіонату на вул. Медової Печери евакуювали понад 200 осіб: це мешканці та працівники закладу.
Про це пише Четверта студія з посиланням на пресслужбу ЛМР.
Вогонь здійнявся на 2 поверсі близько 20:00 год. Кімната вигоріла повністю.
Постраждав один чоловік – йому надається медична допомога.
Всі рятувальні служби – на місці.
8 000 доларів США і перетин кордону за 40 хв: на Львівщині викрито чергового організатора…
Мережу рвуть фото стану доріг у спальному районі Львова
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону