Новини

Бюджет-2023 буде ухвалений в цілому до 5 листопада

Перший заступник голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Михайло Цимбалюк заявив, що до 5 листопада парламентарі мають в цілому ухвалити бюджет України на наступний 2023 рік.

«Зараз парламент дуже інтенсивно працює над ухваленням у другому читанні і в цілому бюджету на наступний рік. Непросто він проходить. У жовтні ми вже не встигаємо його ухвалити, хоча були такі перспективи. Але на початку листопада ми плануємо, щоб бюджет був ухвалений. 

Я впевнений, що до 5 листопада основний кошторис буде ухвалений в цілому. Подача правок уже завершилася. Зараз тривають основні дебати щодо видатків. Ми ж вважаємо, що основні видатки мають йти на сектор оборони. І основні цифри тут вдалося відстояти», — сказав народний депутат в ефірі Громадського радіо.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

У Львові дуже слизько

Фото

9 години тому

Гончаренко збирається відкрити власний університет 

ідеться про амбітний освітній проєкт, який має вийти на новий рівень як за якістю викладання,…

10 години тому

Мер Львова Садовий за день двічі впав

Будьте обережні

10 години тому