Новини

“Bozhyk Duo” привітав усіх Матусь ліричною мелодією «Чорнобривці»

Інструментальний проект “Bozhyk Duo”, який набирає неабияку популярність завдяки своїм щотижневим каверам привітав усіх Матусь ліричною мелодією «Чорнобривці». Так як зараз час карантину, то музиканти записали відео просто коло дому на звичайний мобільний телефон. Про це пише “Четверта студія” з посиланням на прес-службу гурту.

Уже стало хорошою традицією кожного четверга переглядати нові відео кавери на відомі світові та українські хіти від Олександра та Юлії Божиків. Цього разу як виключення відео вийшло в неділю, бо саме на цей день припадає святкування Дня Матері. Дует від щирого серця вітає усіх Матусь  та бажає їм міцного здоров’я і материнського щастя!

А для своїх шанувальників проект приготував справжній музичний подарунок! Уже в цю середу, 13 травня, о 21:00 відбудеться перший онлайн концерт талановитих музикантів, де можна буде почути їхні найяскравіші кавери та задати запитання в прямому ефірі.

Отже, слідкуйте за анонсами ефіру на офіційних сторінках в соцмережах Олександра та Юлії і не прогавте можливості поспілкуватися з музикантами та послухати їх наживо!

Коментарі

Кенцало Юра

Share
Published by
Кенцало Юра

Recent Posts

На Львівщині судитимуть посадовицю через збитки на майже 1,4 млн грн

Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною

19 хв. тому

У Львові вчена рада університету обрала завідувачів 45 кафедр

Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії

29 хв. тому

На Львівщині у чоловіка після мобілізації виявили пухлину

чому його не звільнили від служби

1 годину тому

Мешканця Рівненщини ув’язнили за крадіжку 15 піц із популярної мережі у Львові

Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…

2 дні тому