Новини

Блогера Олександра Заліска госпіталізували після емоційного відео з вибаченнями

Український блогер з Чернівців Олександр Заліско 3 грудня опублікував два відеоролики, де коментує ситуацію навколо смерті директора Будинку вчених у Львові. Саме у цій будівлі він святкував скандальне БДСМ-свято у День пам’яті жертв Голодомору. Через кілька годин його госпіталізувала карета швидкої допомоги.

Як пише “Четверта студія” з посиланням на 24 канал, про це повідомив блогер Лесик.

Про виклик медичної допомоги та госпіталізацію повідомив в мережі друг Заліска – Лесик. Він опублікував фото та відео, де блогеру надають першу допомогу, поки той лежить на дивані.

“Сашу госпіталізували… Прошу вас, припиніть. Молю!!! С*кааа”, – емоційно підписав допис блогер Лесик.

Відео з карети швидкої допомоги дивіться праворуч:

У відеоролику можна побачити, як автомобіль швидко їде дорогою до лікарні.

Лесик в інстаграм-сторіз написав, що причиною виклику медиків стала втрата свідомості Заліска.

Реакція друзів

На госпіталізацію свого друга вже відреагували його колеги – Олександр Куровський та Олександра Пустовіт. Вони благають людей перестати писати їм погані повідомлення.

Олександр Куровський про госпіталізацію друга / Фото з інстаграм-сторіз

Що передувало ушпиталенню

Зазначимо, що за кілька годин до госпіталізації 29-річний Олександр Заліско опублікував відео, де коментує смерть директора Будинку – Романа Славітича. Блогер співчував родині покійного та зізнався, що усвідомлює свої помилки. Також він попросив “думати про людей, а також про тих, хто опосередковано став учасниками подій і тих, хто читає новини про це”.

Через кілька хвилин він опублікував інше відео, де плаче та емоційно просить людей перестати писати йому жорстокі коментарі і звинувачувати його у смерті чоловіка.

Його друзі-блогери також опублікували реакції на смерть очільника Будинку вчених, звинувативши у цьому людей, які “роздули скандал” та журналістів. Деякі з блогерів через певний час видалили свої публікації та опублікували інші, де були лише слова співчуття.

Скрін допису Марії Шиманської

Коментарі

Кенцало Юра