Біля Львова на три години пропав зв’язок Kyivstar
Про це повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич у соціальних мережах, пише Четверта студія.
“Пишуть на 13:20 дописувачі що у Винниках біля Львова немає мережі Київстар майже 3 години.
У Львові в Шевченківському районі звʼязок є як і інтернет”, – йдеться у дописі.
“Igor, передаю інформацію технічним спеціалістам. Спробуйте повторно перевірити голосовий зв’язок, через деякий час.
Ми постійно працюємо над розширенням покриття, це один із пріоритетів компанії. Анастасія”, – йдеться у дописі на сторінці Зінкевича.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону