26 листопада, у Львові провели заключну конференцію проєкту “Сільський туризм як засіб реалізації підприємницьких ініціатив молоді з інвалідністю”, який реалізувало Товариство “Зелений хрест”.
Про це пише Четверта студія з посиланням на “Варіанти”.
Проєкт тривав два роки та виконувався в рамках програми Erasmus + спільно з партнерами з Німеччини, Грузії та Молдови.
Заступник голови Товариства “Зелений хрест”, професор Ярослав Геник наголосив на важливості проєкту, адже він був сфокусований на навчанні молоді з інвалідністю.
“Товариство “Зелений хрест” вже протягом 25 років працює в таких програмах і має значний досвід. Сьогодні ми робимо фінальну конференцію разом з міжнародними партнерами з Німеччини, Грузії, Молдови, представники яких поділяться досвідом і розкажуть про практичні навики по реалізації проєктів для молоді з інвалідністю” − наголосив Ярослав Геник.
Проєкт був спрямований на те, щоб особи з інвалідністю могли максимально реалізувати себе, а Львівщина стала першим регіоном, в якому реалізовують ідею розвитку сільського туризму на базі приватних садиб, в яких мешкають особи з інвалідністю.
Тренерка проєкту Наталія Гнатюк вбачає цінність проєкту в тому, що він дозволив створити високоякісний конкурентоспроможний продукт на ринку туристичних послуг.
“Ми працювали для того, щоб в село прийшло підприємництво у сфері сільського туризму для осіб з інвалідністю. Тому що сьогодні і молодь, і люди з інвалідністю, і сільські громади живуть в різних іпостасях. Молодь живе у своєму світі, більш віртуальному, село живе у своєму світі, в тяжкій праці, дуже жорсткому виживанні, туризм живе у своєму світі, люди з інвалідністю живуть в закритому світі. Завдяки проєкту ми намагалися оці чотири світи скласти в один дорогий, високоякісний конкурентоспроможний продукт” − розповіла Наталія Гнатюк.
Впродовж двох років в кожній з країн-учасниць проєкту були проведені шестиденні тренінги з підприємництва у сфері сільського туризму для молоді з інвалідністю, загалом для 78 учасників.
Також 96 молодих людей та молодіжних працівників, з них 48 осіб з інвалідністю, пройшли навчання з практичних та правових аспектів підприємництва у сфері сільського туризму.
Нагадаємо, до Дня туризму у Львові презентували відео про сільський туризм для осіб з інвалідністю. У липні у Львові Товариство “Зелений хрест” навчало осіб з інвалідністю з-поміж мешканців Луганської області підприємництва у сфері сільського туризму.
Ні депутати Львівської міської ради, ні чиновники Садового не піднімали це питання
Не існує вищої цінності, ніж захист Батьківщини та свого народу