16 березня відбудеться чергова сесія Львівської обласної ради

Новини 05 Березня, 2021 41

Львівська облрада зібралась на друге пленарне засідання, фото прес-служба облради

У вівторок, 16 березня, відбудеться сесія Львівської обласної ради. Відповідне рішення прийняла президія Львівської обласної ради.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОР

На порядку денному сесії майже 30 питань. Зокрема, планується розгляд ще двох обласних програм, затвердження переліків природоохоронних заходів, ремонту доріг, об’єктів історико-культурної спадщини, а також погодження порядків виконання заходів обласних програм соціального спрямування.

Депутати також заслухають виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області за 2020 рік, інформацію ОДА про виконання обласного бюджету, щодо санітарно-епідеміологічної ситуації в області, щодо будівництва та оснащення сільських амбулаторій в рамках проєкту «Доступна медицина».

Традиційно на сесії розглянуть низку заяв та звернень.

«Ми готуємо ряд важливих звернень до центральних органів влади, тому що ми спостерігаємо чимало колізій в законодавстві, які наділяють повноваженнями об`єднані громади, але не дають їм для цього необхідного фінансового ресурсу. Це стосується питання формульного розподілу освітньої та медичної субвенцій, який сьогодні не працює. Те ж саме стосується проблеми фінансування наших районних рад», – зауважила голова облради Ірина Гримак.

Коментарі

Позначки: