Фото Андрія Єрмака
В межах обміну полоненими, який відбувся 14 грудня, повернувся додому військовослужбовець 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, молодший сержант Юрій Кузів.
Про це повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук, передає Четверта студія.
“Боєць зник безвісти під час ведення бойових дій з військовими формуваннями РФ поблизу населеного пункту Берестове Бахмутського району Донецької області. Востаннє виходив на зв’язок 22 жовтня”, – розповіла очільниця ОВА.
Зараз, за її словами, боєць проходить повне медичне обстеження, а в подальшому його чекає реабілітація.
Загалом від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну додому повернулися 12 військовослужбовців з Прикарпаття.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…