На Житомирщині повністю знищили село
У Житомирській області станом на 4 квітня російських терористів немає.
Про це повідомив голова Житомирської військові адміністрації Віталій Бунечко, пише Четверта студія.
За його словами, окупанти пішли та залишили техніку, боєприпаси, а також замінували приватні села.
“Ми поетапно відкидали ворога за ті рубежі, де він стояв. І сьогодні я хочу сказати, що російських окупаційних військ на теренах Житомирщини немає.
Вони пішли з Народицької територіальної громади, де були окопані. Пішли, частково залишивши свою техніку, боєприпаси. Але також пішли, замінувавши приватні оселі, ліси”, – сказав голова.
Також Бунечко наголосив, що війна не закінчилася, просто ворог передислоковує сили й засоби.
Очільник ОВА наголосив на небезпеці, яку несуть заміновані території та загрозі можливих ракетних ударів.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…