В Україну прибули М270, буде хороша компанія HIMARS, – Резніков
В Україну прибули перші далекобійні ракетні системи залпового вогню М270.
Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков у Twitter, пише Четверта студія.
“Прибули перші РСЗВ M270! Вони стануть хорошою компанією HIMARS на полі бою”, – повідомив він.
Резніков подякував партнерам і зазначив, що ворогові не буде пощади.
На початку червня Британія анонсувала надання Україні РСЗВ M270, які можуть вражати цілі на відстані до 80 км.
29 червня Міністерство оборони Норвегії пообіцяло посприяти тому, щоб Україна отримала від Британії додаткові реактивні системи залпового вогню, надавши британцям три системи для заміщення.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною