Українські військові показали відео знищення великої бази окупантів
Українські артилеристи й десантники знищили окупантів разом із їхньою військовою технікою.
Про це в телеграмі повідомили Сухопутні війська ЗСУ, пише Четверта студія.
“Воїни Десантно-штурмових військ ЗС України продовжують завдавати щоденних втрат російським окупантам. На відео зафіксовано, як артилеристи Сухопутних військ у взаємодії з десантниками наносять нищівного удару російським окупантам, знищуючи їх разом з військовою технікою”, – ідеться в дописі.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону