Ми переможемо

Українські військові на півдні знищили пункт управління російських окупантів і три склади з боєприпасами

Втрати російських окупантів уточнюються. Загалом українські ракетно-артилерійські підрозділи виконали понад 40 вогневих завдань.

Про це повідомили в Оперативному командуванні “Південь” 3 травня, пише Четверта студія.

Згідно з повідомленням, у ніч проти 3 травня українські підрозділи в Херсонській та Миколаївській областях продовжували боронити зайняті рубежі, а російські війська намагались проводити повітряну розвідку з безпілотників. Так, над Миколаївською областю українські війська знищили два ворожі БПЛА, рештки яких впали у воду.

Ближче до світанку російські війська атакували Миколаїв обстрілами з реактивної системи залпового вогню “Смерч”. Були уражені об’єкти критичної інфраструктури, жертв та постраждалих немає.

Крім того, українські сили ППО знищили в Одеській області ще один ударний БПЛА-розвідник “Форпост”, здатний не тільки фіксувати обстановку, а й завдавати бомбових ударів.

Північно-західна частина Чорного моря надалі заблокована для судноплавства та перебуває під контролем корабельного угруповання Чорноморського флоту РФ. Імовірність ракетних ударів по всій території України залишається високою.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

Мешканця Рівненщини ув’язнили за крадіжку 15 піц із популярної мережі у Львові

Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…

2 дні тому

Качинський розкритикував Садового

заявив, що поверне Україні орден

2 дні тому

У Львові перенесли судове засідання у справі Фаріон

У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…

2 дні тому

У Львові виник скандал навколо реконструкції Снопківського парку

активісти заявляють про ризики забудови

2 дні тому

На Краковці накопичується кількість автомобілів

До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону

2 дні тому