Росія таємно перевезла з білорусі до рф близько 100 ракет протиповітряної оборони, щоб розпочати нову масштабну атаку проти України, – Daily Mail
Видання повідомляє, що з 9 по 13 листопада було зафіксовано близько 20 польотів Іл-76, які пролітали з білорусі на захід та південь росії. Кожен міг бути завантажений палетами з ракетами.
У звіті наголошується, що зброя розміщується на аеродромах у Міллеровому та Ростові-на-Дону. Аналітики вважають, що росія може готуватися до помсти за українські успіхи, а тому переміщає ракетні системи оборони, щоб захистити свої кордони від можливих ударів.
Для власника магазину важливо не просто знайти товар
Суд зобов'язав власницю квартири в історичному ареалі Львова замінити пластикові вікна й двері на автентичні…
Правоохоронці встановлюють усі обставини події. Попередньо розглядається версія самогубства. Тривають необхідні слідчі дії
Кожен номер відповідає окремому військовому, чия доля досі залишається невідомою, а сам листок є символом…
З понеділка на ремонт закриють частину вул. Кубійовича — від вул. Снопківської до пл. Вишиваного