Учора, 20 жовтня, відбулося засідання Ради оборони Львівської області, під час якого розглянули питання енергетичної безпеки.
Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, пише Четверта студія.
Ухвалили рішення про заборону використання на території Львівщини:
– усіх видів зовнішнього освітлення, крім освітлення вулично-дорожньої мережі та об’єктів критичної інфраструктури – на час дії комендантської години;
– освітлення зовнішньої реклами, розміщеної на фасадах будинків та споруд, спеціальних конструкцій, після завершення робочого часу суб’єктів господарювання – незалежно від організаційно-правової форми.
📍Вказані обмеження запроваджуємо від сьогодні, 21 жовтня, з 18:00.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону