Ми переможемо

На Львівщині на 900 тисяч гривень обдурили військового

За процесуального керівництва Стрийської окружної прокуратури 39-річній жінці повідомлено про підозру у шахрайстві, крадіжках, вчинених в умовах воєнного стану, а також заволодінні банківською картою (ч. 4 ст. 185, ч. 3 ст. 190, ч. 1 ст. 357 КК України).

Про це пише Четверта студія з посиланням на Львівську обласну прокуратуру.

За даними слідства, мешканка Стрийщини з корисливих мотивів створила фейкову сторінку у соціальній мережі та познайомилась із військовослужбовцем Нацгвардії. Протягом тривалого листування вона видавала себе за іншу особу, зловживала довірою потерпілого та створювала у нього ілюзію близьких стосунків.

Маніпулюючи довірою 21-річного військовослужбовця, підозрювана неодноразово просила у нього кошти під вигаданими приводами. Зокрема жінка жалілась на відсутність грошей на нібито поховання брата, який загинув в зоні проведення бойових дій, а також на її лікування після ДТП.

Також жінка просила військовослужбовця оплатити завдаток за будинок у місті Дрогобич для спільного з нею проживання.

Загальна сума таких переказів, якими жінка розпорядилась на власний розсуд, сягнула майже 130 тис. грн.

В подальшому, підозрювана переконала військовослужбовця надіслати його банківську картку для придбання вищезазначеного будинку, з якої викрала майже 800 тис. грн, які також витратила на власний розсуд.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Стрийського райуправління Головного управління Нацполіції області за оперативного супроводу Управління протидії кіберзлочинності у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

У Львові під час руху загорілася вантажівка

рятувальники врятували автомобіль

2 години тому

Наталія Валевська довела до сліз новою прем’єрою

“Причал” зворушує до мурах

13 години тому

NASTYA SEMCHUK підкорила публіку на фестивалі MAX BARSKIH у Львові

Участь у фестивалі стала для артистки ще одним важливим кроком у кар’єрі та можливістю представити…

15 години тому

Елайнери або брекети: що ефективніше і комфортніше для вирівнювання зубів

Елайнери чи брекети — що краще для вирівнювання зубів? Порівнюємо ефективність, комфорт, естетику, догляд і…

17 години тому

Зі Львова для військових передали 10 сучасних систем звʼязку для FPV-дронів

Кожен передавач – це ще одна можливість знешкодити ворожі цілі

1 день тому