Ми переможемо

На Донеччині знищили 300 окупантів

У районі Майорську ЗСУ знищили близько 300 окупантів, які готувались до чергового нападу

Про це пише Четверта студія.

Ще близько 60 легкопоранених було доставлено наступного дня до медичних закладів міста Горлівка.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

Командира 154-ї окремої механізованої бригади знайшли мертвим

Військовослужбовця виявили без ознак життя. Наразі обставини його смерті встановлюють правоохоронці

2 години тому

Порошенко подякував львів’янам за гостинність

Атмосферу Львова важко з чимось порівняти. Це місто, яке вміє приймати так, ніби ти повертаєшся…

2 години тому