Мер столиці подякував Консервативній партії Норвегії за присудження премії. Фото: сайт Віталія Кличка
Київ може залишитися без води, світла та зв’язку
Про це заявив мер міста Віталій Кличко в ефірі телемарафону
“Ми робимо все, щоб цього (повного блекауту) не сталося. Але давайте будемо відвертими, наші вороги роблять все для того, щоб місто було без тепла, електрики та водопостачання, і щоб ми всі померли. Ми не виключаємо, ми прораховуємо різні сценарії, щоб витримати та підготуватися”, – заявив мер
Вже зараз у столиці зроблено великий запас палива, генераторів, їжі та великий запас води. Також було обладнано пункти обігріву
“Ми готові до різних сценаріїв, руки ми не опускатимемо”, – резюмував Кличко
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону