Після деокупації мобільний зв’язок та інтернет повернули до окремих міст та селищ Балаклійської, Вовчанської, Ізюмської, Липецької, Шевченківської, Вільхуватської та Великобурлуцької громад.
Про це пише Четверта студія з посиланням на Харківську ОВА
Днями відновили мобільний зв’язок та інтернет в Куп’янську, в селах Малахове, Михайлівка і Юр’ївка, Гогине та селище Приколотне.
Також зі зв’язком жителі міст Балаклія, Ізюм, Вовчанськ та селищ Шевченкове і Чкаловське.
Робота продовжується🇺🇦
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону