Чим раніше розпочнеться переговорний процес, тим менше людей загине.
Про це пише юрист Марина Ставнійчук, інформує Четверта студія.
“Усе відбувається якимсь дивним чином, аби навіть надії не залишилося в Україні на перспективи майбутніх поколінь.
Може в контексті того, хто, що, де і коли сказав, варто усе ж почекати інавгурації. І починати, нарешті, переговорний процес.
У цьому питанні головне зараз сила дипломатичного колективного тиску новообраного президента США і інших західних партнерів, а ситуація на театрі війни така, яку швидко і якісно не зміниш, скільки б юнаків не мобілізували.
Українці зробили вже неймовірне! Три роки тримають масштабну оборону! Десять – воюють!”, – написала Ставнійчук.
“Крім людського ресурсу, визначальним є фактор зброї і боєприпасів, засобів захисту і нападу. А от з ними проблеми нескінчені… як і з обіцяними Україні коштами на воєнні цілі! Спочатку дайте належну допомогу, а потім ратуйте про мобілізацію, зниження віку, розширення.. а то обіцяють і…. Знову обіцяють. А де посилення ЗСУ зброєю? Це головне.
У цих умовах очевидно одне, чим раніше розпочнеться переговорний процес з позиції дипломатичної колективної сили, тим менше людей загине. У тому числі серед тих, хто на межі дитинства, юності, молодості”, – пише вона.
“Отже, читайте новину. І аналізуйте ситуацію.
Трамп закликає Зеленського знизити призовний вік в Україні до 18 років, — Financial Times.
Обраний президент США має намір підштовхнути Україну до зниження призовного віку, щоб стабілізувати лінію фронту в країні перед прямими переговорами з росією.
У цьому повідомленні найцікавіше, що обраний президент США Дональд Трамп особисто такого ніде говорив! Ні у підкастах, ні де інде. Не бачили такого сюжету! А що чули і бачили? Що Трамп вважає, що це безумство , війну, треба завершувати. Працює його команда у цьому напрямку. То ж для чого йому чужі діти на фронті? Однак, ні, починають цю жуйку знову, знову. Тепер вже Трампу вкладають оце в тези.
Хоча ця позиція демократів, британців давно відома. Її озвучували саме для нашого інформаційного простору багато хто від держсекретаря США до міністра оборони та його заступника Британії …
При цьому зауважу, один з наших земляків, що живе достатньо давно у Англії, не раз наголошував мені у тому числі і тут, що такої вимоги у Заходу немає….”, – додала юрист.