Через вісім місяців після широкомасштабного вторгнення рф в Україну російське військове керівництво все більше не виконує належно свої обов’язки – погане керівництво на нижчому рівні погіршує і так низькі моральний дух і згуртованість підрозділів у багатьох частинах російських сил.
«На тактичному рівні спостерігається загострення нестачі здатних російських молодших офіцерів для організації та керівництва над новомобілізованими резервістами. Очевидці свідчать про те, що 15 жовтня 2022 року товариш по службі розстріляв 11 російських солдатів під Бєлгородом після того, як офіцер образливо висловився на адресу новобранців із числа національних меншин. Погане керівництво на нижчому рівні, ймовірно, погіршує низький моральний дух, і погану згуртованість підрозділів у багатьох частинах російських сил», – заявляє у Твіттері Міноборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.
Зазначається, що вже чотири з п’яти генералів, які безпосередньо керували російськими елементами вторгнення в лютому 2022 року, наразі звільнені, а їхня заміна наразі мало допомогла покращити бойові характеристики росії.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону