Фото: УНІАН
В Україні з підозрою на коронавірус госпіталізували ще одну людину.
Як пише “Четверта студія” з посиланням на РБК-Україна, про це на брифінгу заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.
Він повідомив, що з підозрою в лікарню потрапив громадянин України, який повернувся з Польщі.
“Коли ми йшли на брифінг, нам повідомили про один випадок у людини, яка приїхала з Польщі. У неї підозра на зараження, вже є пневмонія”, – заявив Ляшко.
За його словами, медики вже відібрали зразки на дослідження.
“Це людина похилого віку, група ризику. Це нова підозра, яка є найбільш свіжою… і найбільш ймовірно, що це буде випадок коронавірусної хвороби”, – додав Ляшко.
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…