Фото: УНН
В Ужгороді на коронавірусну хворобу захворіла вся родина диякона.
Про це інформує Ужгородська міська рада
На COVID-19 захворів диякон 1992 року народження, його батьки та дружина. Хворобу у них підтверджено ПЛР-тестом.
У важкому стані зараз батько диякона, чоловік 1956 року народження.
Хворі перебувають в обласній інфекційній лікарні, за винятком дружини священнослужителя, яка має легку форму коронавірусу і лікується амбулаторно, перебуває вдома з маленькою дитиною.
Зазначається, що шестимісячна дитина також хвора, їй тест робитимуть в понеділок.
За словами диякона, останній раз він проводив службу у церкві 8 березня.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону